HAKKIMIZDA

EMSAY MİMARLIK VE AHŞAP ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC LTD ŞTİ. ‘nin resmi kapı markası olan DURMAT DOOR olarak yılların deneyimi ve yenilikçi yaklaşımlarımızla kapı üretiminde sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaya adayız.

Kuruluşumuzdan bu yana kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini temel prensiplerimiz olarak benimsedik. Modern üretim tesislerimizde, en son teknoloji ve yüksek kaliteli malzemeler kullanarak her türlü ihtiyaca uygun kapılar üretmekteyiz.

Ürün yelpazemizde, iç mekan kapılarından yangın kapılarına, ses yalıtımlı kapılardan dekoratif kapılara kadar geniş bir seçenek sunmaktayız. Her bir kapı, titiz işçilik ve detaylara verilen önemle üretilir, böylece hem estetik hem de işlevsellik açısından beklentilerin ötesine geçer.

 

MİSYON VE VİZYON
Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, birçok konuda öncü, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak, kurumsal ve uzun ömürlü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.
Kapı üretim sektöründe yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, müşteri beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemize katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile bütünleştirerek hizmet eden firma olmayı hedefledik.